Pôžička na auto

Chcete kúpiť auto pre rodinu alebo do firmy, nieje žiadny problém, ak ste zamestnaný alebo podnikáte stačí nám zaslať vyplnený formulár a my Vám vypracujeme ponuku podľa vašich požiadaviek. Nájdete ho na našej WEB stránke v sekcii Kontakt

Ak Vám bude ponuka vyhovovať, pošlete na náš e-mail potrebné podklady:

  • Dva doklady totožnosti (Občiansky preukaz a Vodičský preukaz alebo kartu poistenca)
  • Tri posledné výpisy z Vašeho bankového účtu
  • Podpíšete súhlas so spracovaním osobných údajov
  • Následne žiadosť odošleme na schválenie do Banky (VÚB Leasing, Cofidis) podľa Vašeho osobného výberu, prípadne poradíme čo bude pre Vás výhodnejšie.

Samozrejme platí, že auto ste si už vybrali, odskúšali buď z našej ponuky alebo od súkromnej osoby.

Po schválení financovania vozidla, dáme auto preveriť spoločnosťou AUTOPREVER či vybrané vozidlo a doklady k nemu nemajú právnu prekážku (nie je založené v prospech veriteľa alebo nepochádza s trestnej činnosti a pod.) Následne k vozidlu vystavíme ODO-Pass (výpis z registra prevádzkových záznamov vozidiel) ktorý je zo zákona potrebný pri predaji. V ňom sa uvádza priebeh evidovaných kilometrov vozidla.

Po vykonaní uvedených úkonov nastáva čas na podpis úverovej zmluvy, zloženia prvej dohodnutej splátky (akontácie) a ak budete mať záujem o poistenie vozidla PZP alebo KASKO toto Vám následne u nás na jednom mieste dojednáme. Po tom je vozidlo Vaše a môžete ho spokojne užívať.

Nikam nemusíte chodiť, vybavíme to všetko za Vás. Jediná cesta bude na Dopravný inšpektorát a prihlásiť zakúpené vozidlo na svoje meno alebo firmu. To je tá najpríjemnejšia časť kúpy.

Ak máte akékoľvek dotazy môžete sa na nás obrátiť cez formulár na našej WEB stránke.