Sprostredkovanie predaja automobilov

  • Sprostredkovaním predaja jazdených automobilov sa zaoberáme už 25 rokov, preto na trhu už nie sme žiadni nováčikovia. Za tie roky sme získali množstvo skúseností ktoré vieme ponúknuť Vám, naším zákazníkom.
  • Postaráme sa o predaj Vášho ojazdeného vozidla  zo všetkými nevyhnutnými úkonmi ktoré na Vás čakajú pred a po predaji.  Tie sa nedajú prehliadnuť alebo odignorovať. Iba vtedy, keď to necháte na nás.  Dennodenný zhon a stres Vás  zamestnávajú natoľko, že venovať sa ešte predaju auta na vlastnú päsť je naozaj náročné, aj  vzhľadom na nové zákony ktoré sú v platnosti.
  • Zabezpečíme pripravenie vozidla pred predajom ako napríklad, potrebu absolvovať STK ktorú je veľmi dobré mať  keď vozidlo ide na predaj ďalej umyjeme, vytepujeme sedadlá, koberčeky, interiér vozidla a karosérii.
  • Vystavíme vozidlo v našich priestoroch predajne, zabezpečíme obhliadku vozidla odborným znalcom z oblasti fyzického preverovania vozidiel spoločnosti AUTOPREVER s vystavením certifikátu na toto vozidlo. Všetko na žiadosť kupujúceho pre jeho spokojnosť.
  • Vypracujeme Vám profesionálnu Kúpnopredajnú zmluvu ktorej súčasťou je aj Technický protokol  vozidla,  je veľmi dôležitý a veľa predávajúcich na to zabúda, alebo si tým chce zjednodušiť predaj svojho auta.  Nieje to moc rozumné v prípade reklamácie majú problém na krku.
  • Zabezpečíme pokiaľ kupujúcemu chýbajú finančné prostriedky financovanie kúpy Vášho vozidla cez leasingové spoločnosti VÚB Leasing a COFIDIS  autoúver, preto nemusí mať na vozidlo celú hotovosť ak chce u nás kúpiť auto.
  • Vystavíme k vozidlu v cene poplatku za predaj, Výpis z registra prevádzkových záznamov vozidiel,  skrátene ODO-Pass, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou pri predaji dokonca jeho dokladovanie prikazuje nový zákon.  V tomto ODO-Passe je uvedená história najazdených kilometrov alebo nezákonná manipulácia s počítadlom kilometrov. Dokument pri predaji vozidla chráni predávajúceho ale aj kupujúceho pred problémami stáčania kilometrov.
  • Zabezpečíme Vám odhlásenie vozidla na dopravnom inšpektoráte v prípade že nás o to požiadáte.

Človek ktorý  chodí pravidelne do práce alebo do svojej firmy od rána do večera celý týždeň, sa mu ťažko zabezpečuje predaj svojho auta, pri ktorom treba myslieť na všetko čo je nevyhnutne potrebné ba priam nutné.

Doba keď sa predávalo:  „Tu máš auto daj peniaze“ ktorá pripomínala stredoveký trh s dobytkom, je už dávno preč, teraz takýto spôsob predaja je veľmi nebezpečný. Týmto spôsobom sa človek veľmi rýchlo zamotá do takých problémov o ktorých ani netušil. Opatrnosti nieje nikdy dosť !!!

Ak Vás zaujala naša ponuka, s dôverou sa môžete na nás obrátiť, ste vítaný.